Návod na rezervaci termínu exkurze


Základní postup:

  1. na rezervační stránce si zvolte u Vámi vybrané trasy jeden z volných termínů exkurze a klikněte na něj
  2. na další straně zadejte počet registrovaných osob (buď klikáním na ikony vlevo nebo vyplněním příslušného políčka) a klikněte na Pokračovat
  3. vznikne dočasná rezervace (nikdo Vás už nepředběhne) a máte hodinu na vyplnění kontaktních údajů ve formuláři a pak kliknutí na Dokončit
  4. poslední strana je už jen potvrzením rezervace s pokyny k platbě za exkurzi (lze uhradit jen bankovním převodem nebo složenkou)


Podrobnější popis s obrázky a příklady:

1. Na rezervační stránce si zvolte Trasu a klikněte na jeden z volných termínů exkurze (viz. obrázek níže).


2. V následující straně zadejte počet registrovaných osob (klikáním na ikony vlevo nebo vyplněním příslušného políčka) a pak klikněte na Pokračovat.


3. Pokud se teď objeví fomulář podobný tomu níže, tak úspěšně vznikla dočasná rezervace na zadaný počet osob a nikdo Vás už při rezervaci nemůže předběhnout. Nemusíte tedy spěchat s vyplněním formuláře, protože na to máte až hodinu času. Vyplňte svoje kontaktní údaje vlevo a všechny účastníky vpravo. Dítě označíte zaškrtnutím políčka vpravo od jména. Celková cena za exkurzi se podle toho průběžně přepočítává. Pokud jste firma a chcete fakturu, zatrhněte příslušné políčko a vyplňte své firemní údaje. Vždy je nutno zatrhnout i souhlas s podmínkami rezervace. Nakonec klikněte na Dokončit. Pokud byste chtěli před dokončením rezervace změnit termín nebo počet osob, museli byste kliknout na tlačítko Zpět (storno) ale v takovém případě by byla Vaše dočasná rezervace automaticky zrušena a museli byste začít znovu od začátku. V tu chvíli by Vás někdo jiný mohl se svou rezervací předběhnout. Počítejte s tím.


4. Po předchozím dokončení rezervace je poslední zobrazená strana už jen rekapitulací s potvrzením rezervace a s pokyny k platbě za exkurzi.
Platbu lze uhradit jen bankovním převodem nebo složenkou.